Senior Angular Developer - Kraków [11-17 k PLN B2B]

Offer description

Ready4S Team

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (https://www.ready4s.com/our-work) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej).  

Obecnie znajdujemy się na liście Top3 firm technologicznych serwisu Clutch.co (https://clutch.co/uk/web-developers/leaders-matrix). Jak się tam znaleźliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFFTravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. 

Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów. Od ponad roku koncentrujemy się na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole).

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie. 

Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Nie zapominamy też o przerwie: mamy czas by pogadać w kuchni lub zagrać na PS4.
Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-) 

Twój projekt

Czeka na Ciebie rozbudowany projekt z branży FinTech. Nasz klient tworzy produkt typu white-label, który pomaga dokonać cyfrowej transformacji i optymalizacji tradycyjnych operacji bankowych wykorzystując najlepsze praktyki branżowe. Back-end każdej aplikacji opiera się na głównym systemie bankowym klienta zamiast go zastępować. To pozwala szybko budować nowe aplikacje i wzbogacać je o funkcje tradycyjnie dostępne tylko w bankach neo. Platforma jest mocno rozwinięta i obejmuje rozwiązania dla bankowości zarówno detalicznej, jak i korporacyjnej. Zespół projektowy pomaga klientom w implementacji produktu, która obejmuje konfigurację, rozszerzenie i dostosowanie platformy do ich potrzeb. Praca w tym projekcie zaplanowana jest na minimum 1 rok.

Klient pochodzi z Holandii, ma biura w również w USA i UK, a teraz otwiera oddział w Krakowie i buduje nowy team, który będzie ściśle współpracował z centralą w Amsterdamie. Chcesz do nich dołączyć? :)  

 
Sprawdzisz się w tej roli i projekcie, jeśli:
 • masz minimum 3-letnie doświadczenie w pisaniu front-endu aplikacji w TypeScript

 • Twój tech i tool stack to: Angular 2+ (projekt pisany jest w wersji 8), RxJs, Bootstrap, CSS (SASS) i HTML

 • posiadasz doświadczenie w TDD, testach jednostkowych, Continuous Integration i Jenkins

 • AngularJS, Node.js i NPM nie są Ci obce (doświadczenie mile widziane)

 • łączysz w sobie dużą wiedzę z doskonałymi technikami czytania kodu

 • czujesz się komfortowo w zespole Scrum, stosując metody Lean i Agile

 • cechuje Cię rzetelność, dokładność i samodzielność - zdecydowanie stawiamy na profesjonalne podejście do siebie i do swojej pracy

 • jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (minimum B2) - będziesz pracować z zagranicznym zespołem i uczestniczyć w regularnych telekonferencjach z naszym holenderskim Klientem

Dołączając do nas, możesz spodziewać się:
 • wynagrodzenia w przedziale 65 - 102 zł netto/h na B2B (+ możliwe płatne dni wolne w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)

 • pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) - w wersji podstawowej w pełni finansowanego przez firmę

 • bezpośredniej pracy z całym teamem projektowym (praca w biurze klienta)

 • elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, sam decydujesz, o której zaczynasz i skończysz 

 • opcji pracy zdalnej - aktualnie 100%, a po powrocie do biur ustalonej liczby dni w porozumieniu z managerem 

 • rozwoju i możliwości uczenia się nowych rzeczy - zdobywamy doświadczenie w praktyce, już w pierwszym tygodniu pracy trafiasz do projektu (niezależnie od seniority)

 • imprez integracyjnych (mamy za sobą już kilka seansów planszówek, grille i gokarty) oraz spontanicznych atrakcji typu pizza day, torty i ciacha-niespodzianki

Last modified Tuesday, July 7, 2020